sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Uued tooted
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Muud tooted / Nahka rahustav - Phyt' for Dogs Skin Relief Spray (110 ml) trüki
Nahka rahustav - Phyt' for Dogs Skin Relief Spray (110 ml)
Hind: 21.90 eur
Saadavus: 2-3 tööpäeva

Phyt' for Dogs Skin Relief Spray

*Antibakteriaalne;
*Leevendab, rahustab ja jahutab ärritunud ja sügelevat nahka;
*Kiirendab kahjustunud, valuliku ja ärritunud naha paranemist;
 
Kuidas see töötab?
Skin Relief Spray on steroidide vaba, naturaalne toode, mis on spetsiaalselt toodetud leevendama ja rahustama sügelust ja sügamist, lakkumist ja samuti nahaärritusi. Annab oma osa naha paranemisesse, kui nahk on ärritatud või kahjustatud. See sprei sobib kõikidele nahaärritustele, valulikele kohtadele, väikestele haavadele, putukahammustuste ja päikesepõletuse korral. Antibakteriaalsete omadustega sprei aitab puhastada ja leevendada ärritunud nahka. See sprei sisaldab endas 14 taimeekstrakti koos antibaketriaalsete ja seenevastaste omadustega (varemerohi, takjas, valge liilia, kurereha, paiseleht), mis toimivad ideaalselt rahustavana, jahutades ja on antiseptilised ning aitavad kaasa naha uuenemisele, karvade uuenemisele ja heale karvastikule. Kurereha on antibakteriaalne. Varemerohi ja peiulill leevendavad naha ärritust ja niisutavad nahka selle paranemisel.
 
Skin Relief Spray on suurepärane täiendus igasugustesse emsaabikomplektidesse ja seda on kerge pakkida väiksemassegi kotti.
 
Seda pihustust saab kombineerida Itchy Skin Complexiga, mis aitab koertel ja kassidel sügeleda naha ja sesoonse ärrituse puhul.  Seda spreid võib kasutada ka Paw Balmiga, et leevendada ärritust varvaste vahel.
 
Manustamine:
Sobib kutsikatele ja kassidele alates 8. elunädalast.
 
Lase väike kogus spreid sügelevale või ärritunud nahale kaks korda päevas. Mitte lasta silmadele või genitaalidele. Välispidiseks kasutamiseks ainult!
 
Mõned lemmikloomad võivad olla isegi kõige naturaalsemate koostisosade suhtes allergilised. Kui tekib tundlikkus, katkestage kasutamine!
 
Koostis:
takjas, bryonia dioica, sidrun, varemerohi, kurereha, valge liilia, kollane varemerohi, liht-naistepuna, aedpetersell, jahubanaan, kirburohi, peiulill, harilik soolikarohi, paiseleht ja taruvaik.
 
 
sdf