sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Uued tooted
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Muud tooted / Liigestele ja luudele - Diet Dog Joints & Bones (300 g) trüki
Liigestele ja luudele - Diet Dog Joints & Bones (300 g)
Hind: 33.40 eur
Saadavus: 2-3 tööpäeva

Diet Dog Phyt for Dogs Joints & Bones
* Toetab liigeste ja luude struktuuri;
* Edendab lihaste heaolu ja leevendab jäikasid liigeseid;
* Soodustab liigeste taastumist pärast vigastusi ja parandab mobiilsust;
 
Koostis:
kondroitiinsulfaat: 6,600 mg / kg, glükoosamiinsulfaat: 33 000 mg / kg, MSM: 13 000 mg / kg, hüdrolüüsitud merepõhine kollageen: 6,600 mg / kg, lithothamnium calcareum (vetikad), saccharomyces cerevisiae (õllepärm), köögiviljasüsi, oder, kalapeptiidid, austri kestad, merevetikad, magneesiumsulfaat, väävliõli, chrysanthellum americanum, osi, harpagophytum (kuradiküüs), mustsõstar, nõges, conyza canadensis, harilik angervaks, kurkumijuur, kassiküüs, ingver, võilill, artišokk, harilik maarjaohakas, harlik kuldvits, harilik kukerpuu, viirpuu, ononis spinosa (jooksjarohi), must redis (raphanus sativus niger), boldo, harilik punand, orthosiphon aristatus, tüümian, rosmariin, must pipar piperiin. Lisandid (kg kohta): mangaan (E5): 1500 mg, aluseline koobaltkarbonaadi monohüdraat (E3): 250 mg, vitamiinid B1-B2-B6-B12, inositool, pantoteenhape, koliin, DL metioniin (3.1.1), lüsiin (3.2.3), betaiin, sorbitool (E420), raudoksiid (E1), montmorijoniit(E558), arginiin (3c3.6.1), naatriumseleniit (E8): 27 mg.
 
Analüütiline koostis:
Toorproteiin 12%
Toorrasv 4%
Toortuhk 17%
Toortselluloos 8%
Niiskus 8%
 
Kuidas see töötab?
Ideaalne looduslik viis, kuidas toetada lemmiku terveid liigeseid, kõhre, sidemeid ja luid, kuidas aidata lemmikul taastuda vigastusest või operatsioonist või koerale, kelle liigesed ja luud on suure koormuse all nende igapäevasest rutiinist (töökoerad, võistlused, agility). Joints & Bones on unikaalne kombinatsioon inimklassi koostisosadest, mis aitavad säilitada pehmeid liigeseid, edendavad liigeste painduvust ja kõhrede tervist. Aitavad kangeks jäänud liigeseid ning soodustavad lemmiku taastumist ning aktiivsena püsimist.
 
Kombinatsiooni kuuluvad:
merepõhine kondroitiin (varustavad kõhresid plastilisusega ja soodustavad liigese kõhre tekkimist) ja selle levinud kaaslane, merepõhine glükosamiinsulfaat (millel on oluline roll liigestes kõhrede lagunemise aeglustamisel)
merepõhine kollageen (keerulise struktuuriga valk, mis aitab säilitada terved side-lihaskoed)
MSM (valgu vundamendi varustaja, elutähtis kõõluste ja sidemete terviseks. Selle valgud on võtme koostiseks kõhrede moodustumisel, aitavad kaasa lihaste taastumisele ning edendavad vereringet) mangaan, tervislike luude jaoks vajalik mikromineraal. See aitab kehal toota ensüüme, mis on olulised kõhrkude kasvule, paranemiseel ja arengule austri kestad ja võilill (kaltsiumirikas) toetavad tervet luustikku viirpuu, mida tavaliselt kasutatakse terve südame ja vereringe heaks. Ideaalne soodustamaks toksiinide eemaldumist, mis võivad liigestesse koguneda kuradiküüs, osi, mustsõstar ja harilik angervaks, mis on põletikuvastase toimega ja leevendavad liigeste jäikust ning soodustavad mobiilsust.
Nende põhi koostisosade kombinatsioon aeglustab lemmiku liigesekõhrede kulumist, soodustab uute kõhrede teket säilitades liigeste terviklikkuse, leevendab jäikasid liigeseid ja säilitab liigeste heaolu. Koostisosad töötavad sünergiliselt, et toetada tervislikku liigeste struktuuri ja funktsioneerimist, leevendada jäikasid liigeseid, parandada sidekude ja toetada immuunsüsteemi.
 
Manustamine:
Sobib koertele ja kassidele alates kolmandast elukuust.
Koostisainete mõju avaldub aja jooksul, seetõttu on soovitatav toidulisandit kasutada regulaarselt/kuurina. Soovitatav anda igapäevaselt kolmenädalase kuurina (mitu korda aastas).
 
Mõõtlusikas on pakis.
 
Maitsvad graanulid antakse tervena või purustatuna, segades tavalise toiduga järgmiselt:
 
½ mõõtlusikas 5 kg kehamassi kohta päevas.
 
5 kg: ½ mõõtlusikas päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 6 nädalat
 
10 kg: 1 mõõtlusikas päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 21 päeva
 
20 kg: 2 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 10 päeva
 
30 kg: 3 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 7 päeva
 
40 kg: 4 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 5 päeva
 
50 kg: 5 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 4 päeva
 
60 kg: 6 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 3 päeva
 
 
Nõuanded:
Kui teie koer on astmaatiline, tiine, kui tal on diabeet, haavandid või ta tarbib verevedeldajat, konsulteerige kõigepealt oma veterinaariga. Kui teie loom saab mingit ravi ja on veterinaari valve all, siis tuleks konsulteerida enne toidulisandi pakkumist veterinaariga.
sdf